Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Czy macie w zwyczaju pisać do kogoś wiadomość po obejrzeniu filmu, zdjęcia, bez szczegółowego zaglądania na profil tej osoby lub pary? Zwracacie uwagę na opisy czy je ignorujecie, licząc że autorzy dadzą sobie spokój i odpuszczą? Jak to jest, kiedy szuka się kogoś na "dłuższą znajomość", czy liczycie od razu na seks? Czy jednak zwracacie uwagę na opisy profili? Zapraszamy do dyskusji

Zdjęcie profilowe
Zosia_Piotr
10 lat temu

Zawsze należy szanować preferencje innych osób, szukać tam, gdzie Nas oczekują, a nie zawracać głowę wszystkim, kogo zobaczymy na portalu.
Unika się wtedy niepotrzebnych spięć :)
Jeśli chodzi o fotografie, artystyczne, czy jakieś przyrodnicze, to czasami napiszę komentarz " świetne" czy inny, ale bez podtekstów seksualnych.

Tgirl_sissy_SLUT
TS/TV/TG () ·
10 lat temu

wszystko pieknie,tylko dlaczego ponad 60% profili to sciemniacze odnosnie opisuizawatych w nim danych o wiele lepiej by było podawac dane zgodnie z prawdą o ile ktos tu szuka kogos fajnego-zaoszczedzilo by to wielu osobom czas,i niepotrzebne nie porozumienia...

Zdjęcie profilowe
Zosia_Piotr
10 lat temu

To raczej chodziło o to, że Para ma wyraźnie napisane w profilu, że szuka Pary, czy nikogo, a piszą Single z propozycjami, czyli nie szanują preferencji tej Pary:)

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Tigrl, nasz opis jest dość mocno obostrzony i nie dlatego że nie mamy zamiaru znaleźć kogoś ciekawego, nie tylko na seks. Po prostu, cenimy sobie osoby które czytają to co mamy napisane i szanujemy to co mają w opisach. A ty uważasz że jeżeli ktoś ma zaznaczone że szuka "mężczyzn" to ma na myśli każdego faceta na zbiorniku? No chyba nie. Doświadczenie wieloletnie nas nauczyło że bez takich zabiegów - opisów. I dodamy na koniec. Tak znaleźliśmy tutaj ciekawych ludzi i się z nimi spotkaliśmy. Również na zabawę.

Zdjęcie profilowe
mal5053
10 lat temu

My tu trochę inaczej do tego podchodzimy. Może dla tego że oprócz chęci spotkań realnych z parami, bawi nas też fotografia, wymiana poglądów na forach, opinie, zabawy np w rymy, i tu najwięcej poznajemy ludzi, jednak jak ktoś nas zainteresuje w celu spotkania to przede wszystkim czytamy wiek orientację oczekiwanie jak są opisane, inne informacje pary, zwracamy też uwagę czy para na nas również zwróciła uwagę i dopiero decydujemy się pisać. Nie odpisujemy na zaczepki typu Hej, bo skoro na początku ktoś ma tak niewiele do powiedzenia trudno oczekiwać że nas czymkolwiek zaciekawi.

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Tak to powinno wyglądać mal5053. Jak sami wiecie, nie zawsze tak bywa.

Zdjęcie profilowe
mal5053
10 lat temu

ale też jak są natarczywi intruzi to nie nakręcamy się, nie wyzywamy, nie dodajemy do wrogów wychodząc z założenia że po to jest rowek na plecach by po nim ściekało.

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

A my dodajemy. Jakoś nam nic nie ścieka do ścieka :D

Zdjęcie profilowe
kkookk
10 lat temu

Czasami zdarza mi się coś napisać, nie czytając profilu, ale są to tylko i wyłącznie wiadomości w stylu "fajny film, niezłe zdjęcia". Nie widzę w tym nic złego, jeśli ktoś umieszcza materiały, które mi się podobają, to dlaczego nie mogę ich skomentować? A nawet jeśli okaże się, ze jest to para, która nie szuka facetów, to czy wiadomość od singla z pochwałą zdjęcia naprawdę aż tak boli? :)

Zdjęcie profilowe
kkookk
10 lat temu

Natomiast nigdy nie piszę wiadomości bez przeczytania profilu, jeśli służy ona czemuś innemu niż tylko wyrażenie swojego zdania na temat zdjęć/filmów.

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Kkookk nie należymy do ludzi którzy mają pretensję o to ze komuś się podoba to co robimy. W pytaniu chodzi nam o tę drugą stronę.

Zdjęcie profilowe
kkookk
10 lat temu

Moja wypowiedź nie była absolutnie atakiem skierowanym przeciwko Wam, tylko ogólnym spostrzeżeniem w związku z oburzeniem, z którym się kiedyś spotkałem, że śmiałem napisać, że fajne foty, a w profilu było napisane, że nie szukają facetów.

Zdjęcie profilowe
cuckoldparawlkp
10 lat temu

Ale nie odebraliśmy twojego wpisu jako atak. Dostajemy wiele wiadomości tego typu i nie powodują one u nas gniewu czy złości.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem