Mini Zbiornik
SoniaVip92
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

***ŁÓDŹ, PABIANICE*** Od 3 do 4 lipca przebywam w hotelu w Pabianicach pod Łodzią oraz w Łodzi.. Jestem miłą, seksowną, zadbaną, dyskretną, uległą, młodą pozbawioną zahamowań i długonogą trans suczką z niespodzianką, która z rozkoszą umili czas jednemu lub kilku Panom w zamian za sponsoring (150 zł/h, 200 zł/2h). Oferuję miłość francuską bez gumki i analną (bez gumki za dopłatą) w najlepszym wydaniu, jestem otwarta na wszelkie propozycje. Zapewniam dyskrecję, higienę oraz niezapomniane wrażenia. Piszcie śmiało. Nie bez powodu nazywają mnie boginią obciągania - oral ze mną to niezapomniane przeżycie, a wejście w mój ciasny tyłeczek zapamiętasz na zawsze. Jak wyglądam możecie zobaczyć na moim profilu. Kontakt poprzez priv, mail soniatrans92@wp.pl, gg 11979182, tel. Mój tel to 789-010-983. Zdarza się tak, że nie mogę odebrać tel. wystarczy wtedy, ze napiszesz konkretnego sms o której chcesz się spotkać, ja odpiszę lub oddzwonię. Zapraszam serdecznie. Całuję Sonia

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem