Mini Zbiornik
dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

czy nie uważacie, że farsą jest wysyłanie zaproszeń od profili nie mających ani jednego zdjęcia i proponowanie innym spotkań? To samo tyczy się braku opisu. Albo foto samego ptaka? To tak jakby w salonie stawiali silnik i na tej podstawie musielibyśmy zdecydować się na zakup samochodu. Albo lepiej masz pilota i musisz wybrać czy już kupisz telewizor?
Jakie macie wymagania i co musi być w profilu aby Was zaciekawił i zachęcił do spotkania albo podjęcia rozmów na ten temat?

Zdjęcie profilowe
ciekawski_ktos
9 lat temu

Się nie reaguje na takie puste profile wcale... No chyba że napiszą coś naprawde interesującego- szansa jedna na milion... albo fotę swoją w wiadomości podeślą, sami z siebie... To już jakoś inaczej...

dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

tylko oni przeważnie chcą fotkę twarzy a sami mają puuuuuste profile - ręce spodnie i cyce opadają !!!

co wg Was powinno być w każdym profilu aby wzbudzał zainteresowanie do dalszej korespondencji

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Różnie to bywa, ideałem jest jak opis jest jasny i dokladny, szczególnie jesli idzie o oczekiwania i zakres znajomości. Co do opisu to często zdarzają się celowe przeklamania dotyczące miejsca zamieszkania czy wieku. O ile rozumiemy to w przypadku małych miejscowości to podawanie Krakowa zamiast np. Kielc jest już chyba przesadą.
Natomiast jesli profil jest pusty to osoba piszaca z niego powinna w wiadomości uzupełnić informacje na tyle, żeby było jasne kim jest i czego (poza oczywistością, że chcę seksu ;) ) oczekuje po znajomości.
Dla nas niedopuszczalne jest aby profil bez fotek domagał się od nas udostępnienia wszystkich naszych nie dając nic w zamian.

dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

to dlaczego tak ogromny procent profili tego nie spełnia???

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Trudno powiedziec, my mozemy odpowiadać tylko za siebie.
Ale spora część profili jest tylko do oglądania innych, część to fałszywe profile par za którymi siedzi erotoman gawedziarz a niektórzy pewnie sami nie wiedzą czego chcą...

Deidre
Kobieta () ·
9 lat temu

Dla mnie od zawartości profilu ważniejsza jest treść wysłanej wiadomości.
Z człowiekiem na poziomie zawsze warto nawiązać kontakt, niezależnie od tego co taki kontakt ma na celu.
Dla mnie zaskoczeniem jest to, jak często piszą do mnie delikwenci którzy nie doczytali kim jestem zainteresowana i jakiego rodzaju kontakty wchodzą w grę. A potem zdziwienie, fochy... czasem nawet daleko posunięte chamstwo :-/

dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

czyli brak czytania ze zrozumieniem czy jawne olewanie zasad innych zbiornikowców?

ja_taki_ja
ja_taki_ja VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Dwa w jednym, a nuż się uda ;-)

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

albo trudno niektórym czytać oglądając jedną ręką wszystkie dostępne zdjęcia i szukając dostępu do tych bardziej ukrytych ;)

dociekliwi
Para () ·
9 lat temu

czyli co wg Was powinno być na profilu??

ja_taki_ja
ja_taki_ja VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Fotka jak fotka można cokolwiek wstawić. Wzrost, jaka sylwetka, kogo się poszukuje, a resztę można omówić na czacie, wiem, wiem nie wszyscy są zwolennikami długiego pisania.
Przede wszystkim dobrze by było gdyby dane były wiarygodne, wiadomo papier wszystko przyjmie. Co do świecenia w fotce profilowej ptakiem, no cóż każdy orze jak może;-) Zawsze można potwierdzić wiarygodność na kamerce co do wyglądu no i w celu bliższego poznania.

klik7
klik7 VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Stworzenie dobrego i pełnego profilu wymaga czasu, chęci i pomysłu :) a wiele osób tutaj nie "traci" nawet czasu na pisanie personalizowanych wiadomości tylko jedzie masówką licząc, że przy odpowiednio dużej licznie wiadomości "statystycznie" muszą "coś" trafić ;). Moim zdaniem w profilu należy przemycić jakieś smaczki, które będą zrozumiałe tylko dla pewnej poszukiwanej przez nas grupy ludzi. Dać jakiś punkt zaczepienia do rozmowy i zarys tego czego szukamy lub po co tu jesteśmy. To jest jednak tylko moja "recepta". Każdy jest inny, ma inne oczekiwania chociaż nie wiem ile kobiet skusiło się na profil w którym jest 30 niewiele różniących się ujęć kutasa! Powtórzę się względem innych moich postów ale pomimo, że zbiornik to portal "tematyczny" to nie jest to sklep mięsny! Jest sporo konkretnych ofert za konkretne stawki ale pomimo oczekiwanego sponsoringu większość jednak ma jakiekolwiek wymagania wobec partnerów a nie bierze jak leci. Podsumowując moim zdaniem dobry profil ma być wabikiem i ma cokolwiek o nas powiedzieć. W zależności od własnych priorytetów i preferencji można mówić ginekologią, golizną, artystyczną fotografią, tekstem czy .. piosenką ;) Powodzenia w łowach;)

K7

Zdjęcie profilowe
tczewiak76
9 lat temu

profil powinien byc .... i teraz milion roznych opinii :D
ja kiedys cos napisalem na swoim to teraz czesto dostaje wiadomosci ze ludzie nie rozumieja co tam mam napisane ... wiem ze niewyraznie pisze ale zeby az tak ? :D

NICK7878
Mężczyzna () ·
9 lat temu

WSZYSTKO MOZNA ZAMIESCIC TU , ALE I TAK REAL WSZYSTKO ZWERFIKUJE

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem