Mini Zbiornik
Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

Mimo wieku...46 lat nie ma za dużo doświdczenia....jestem troche les....wiec szukam mężczyzny który mnie rozbudzi i zainspiruje seksem...namiętnością..czułościa...
Mieszkam w Toruniu i tu szukam...
NIE szukam dla kasy ale dla....odnalezienia tego czego jeszcze nie dotknęłam...
Oczekuje....zrozumienia problemu
Oczekuje.....sensownego i doświadczonego mężczyzny który nie bedzie pytal po 50 razy o to samo
zdjęć Nie wysyłam:)..i nie oczekuje....
Spotykamy się na kawce w knajpce i tam decydujemy czy chcemy cokolwiek dalej....:)
nie mam lokum..wiec ewentualne spotkania w jakims milym apartamencie:)

wiek....bądź DOŚWIADCZONY....nie bądź prawiczkiem. wiek.!!...POWYŻEJ 25 lat:)..

g00gle
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zapraszam! U mnie, u ciebie czy w połowie drogi? :)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

WYRAŹNIE zapisalam ze szukam NieIdioty:)

Zdjęcie profilowe
ZsonyZ
9 lat temu

A jednak zabrakło kropki nad I ;)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

zabrakło....

szymon2009
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ja jestem chetny na spotkanie...

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

wiec....chyba wiesz co robic?:):_)

szymon2009
Mężczyzna () ·
9 lat temu

tak wiem czekam

Zdjęcie profilowe
Peper90
9 lat temu

"Poszukiwany mężczyzna NieIdiota.."

Według powszechnej, zbiornikowej opinii, to element na wymarciu, który prędzej spotkasz w muzeum.

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

Niestety.....MASAKRA.....

Zdjęcie profilowe
xmacios
9 lat temu

za daleko Maadlen ....potrafiłbym zmienić coś czego szukasz ... ale pozdrawiam i myślę że jest więcej facetów znających Twój temat :*

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

troche daleko:(....ale sie mylisz jesli uwazasz ze jest wiecej facetow rozumiejących moj temat....

Zdjęcie profilowe
xmacios
9 lat temu

nie wierzę ...no nie wierzę ....skontaktuj się ze mną 510841311....zdzwonimy się

Zdjęcie profilowe
xmacios
9 lat temu

doradzę Ci jaki facet nadaje się do próby z Twoimi oczekiwaniami

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

czy jestes gejem?....

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

Szymonie2009 ...jestes facetem bez wyczucia i bez taktu...
Nie dzwon do nikogo o 12 w nocy....to nie jest dobra godz zeby do kogos dzwonic...Szkoda ze o tym nie wiedziales.

Zdjęcie profilowe
fantazyOn26
9 lat temu

Maadlen podaj @ na pw niepozałujez;)

On_78_GW
Mężczyzna () ·
9 lat temu

to przypomina scenę ze Shrek`a i brakuje jedynie by faceci krzyczeli :weź mnie, weź mnie, mnie weź" :)) czasami trafiają się normalni faceci , jak to mówią "nieIdioci" ....pozdrawiam

Reper
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Odezwi sie do mie czekam

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

On_78_GW....moze czasami sie trafiają ale jak sie czyta kolege Repera to dochodzi sie niestety do smutnych wniosków.....

OzzySc
Mężczyzna () ·
9 lat temu

wciąż aktualne?

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

chyba juz nie;)...dzis sie okaże:)

Zdjęcie profilowe
lancexx
9 lat temu

Powodzenia życzę...:)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

zobaczymy co bedzie dalej:)

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Każdy z nas ma co najmniej dwie twarze: jasna i ciemna lub jak kto woli: ludzka i zwierzęca. Generalnie zakładając tu konto i szukając ... musimy zdawać sobie sprawę, iż natrafimy na NieIdiotę z dark side of the moon! Pytanie: jak się to wszystko dalej rozwinie.

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

Ciezko trafic na NIeIdiote:)....ale mnie sie chyba udalo:)

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Maadlen trafiłaś na jasną stronę człowieka. I to się bardzo chwali. Najważniejsze w życiu to mieć marzenia i w nie wierzyć. Jeżeli przestajemy mieć marzenia to trochę tak, jakbyśmy przestawali istnieć.

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

w koncu trafilam....bo pisali do mnie nieudacznicy i debile....

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Maadlen, czy wiesz, że w 90% cięty język oznacza namiętną i kruchą duszę człowieka? Trafiłaś i powinnaś być zadowolona. Ja jestem bardziej powściągliwy w wydawaniu osądów oraz "trafności". U mnie dojrzewa, jak owoc na drzewie:)
Ci nieu... oraz deb... (wg Ciebie) znajdą swoje połówki, przy których się zmienią:)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

wątpliwe czy ci debilni nieudacznicy kogos znajdą...najpierw musza sie nauczyc czytac ze zrozumieniem a później szanowac innych...

OzzySc
Mężczyzna () ·
9 lat temu

:) mało takich kochana. niebianskich doznań :) Pozdrawiam.

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Maadlen szacunek powinien być z obu stron. Czytać ze zrozumieniem - czasami ciężko to nam przychodzi, może ze względu na "zasłonę zmysłów"? Czasami potrzebujemy mentora, który ukaże nam inny świat!

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

ciezko jest po 50 razy tlumaczyc cos co jest proste.
Jak ktos potrzebuje tlumacza do zrozumienia prostego ogloszenia to oznacza ze ma spory problem ze soba:)...a ja szukam faceta ktory rozumie co czyta i nie jest kretynem:)

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Maadlen powinnaś dodać, że poszukujesz osoby, która mówi tym samym językiem co Ty, a nie masz ochoty zatrudniać dodatkowo tłumacza. Może też nie są ekspertami w dziedzinie umysłu, a za to są ekspertami w dziedzinie rozkoszy. Tak czy siak dobrze mieć osobę, z którą można porozmawiać. Nawet jeżeli siedzisz obok takiej osoby w milczeniu to czujesz, jakbyś z nią rozmawiała. Sedno? Tego nie wiem, ale mnie jest z tym poglądem dobrze. Być szczęśliwym, nawet wtedy, gdy deszcz nas raczy swoją obecnością.

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

Moje ogloszenie jest proste...chce seksu...a nie siedzenia w milczeniu.
Ogolnie 99% panow trzeba moje ogloszneie tlumaczyc po kilka razy....a i tak dalej nic nie kumają...

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Seksu czy niezapomnianej rozkoszy? Może nie potrafię czytać ze zrozumieniem, ale mnie się wydawało, że chodzi o podróż w niezapomnianą rozkosz. Maadlen, Ty wiesz najlepiej.
P.S. Zawsze zostaje ten 1% :))

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

I znalazlam ten....1%...w koncu.........

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Nadzieja matką głupców, ale jak każda matka kocha swoje dzieci!!!

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

ciągla mialam nadzieje ze w koncu pojawi sie NieIdiota i NieKretyn:)

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Kąsasz, kąsasz Maadlen:)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

pisze tylko kto odpow. na moje ogloszneie. Nie moja wina ze panowie ogolnie sa debilni i ciezko myslą

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Z tym nie mogę się zgodzić!! - generalizujesz. To, że faceci skupiają się na jednej czynności, a kobiety mogą wykonywać wiele to PRAWDA. Pod tym względem macie nad nami przewagę, ale czym byłby świat kobiet bez silnych ramion mężczyzn?

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

Mialam duzo odpowiedzi na moje ogloszenie i stąd wiem ze panowie do debile:)...i nie generalizuje tylko pisze jak jest. Bo nie tylko tu mialam ogloszenie. I gdybys poczytal calą korespondencje od facetów to zawstydzilbys sie....ze jestes facetem....

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zawstydzić mogę się przy interesującej kobiecie, natomiast za facetów nie mam zamiaru się wstydzić oraz zbierać batów:)

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Skoro masz taką dużą kolekcję to może pomyślisz o napisaniu pamiętników:)

"Pamiętniki Maadlen"

P.S. Będę pierwszą osobą, która zakupi Twoją książkę. Oczywiście z autografem:)

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

byc moze napisze:)....

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Czekam z niecierpliwością!

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Tytuł jest chwytliwy - taki small marketing

Maadlen
Maadlen VIP
Kobieta () ·
9 lat temu

to bedzie raczej...studium nad debilnością panów

Aforyzm
Mężczyzna () ·
9 lat temu

A czy bedzie o idealnosci niewiast?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem