Mini Zbiornik
pawel8502
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Szukam kobiety ciężarnej na sęk spotkanie wygląd i wiek nie ma znaczenia możliwy sponsoring

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

no jakby to ująć, żeby Ciebie nie zranić. Weź koło, pierdolnij się w czoło.
A sęk sobie wadź, nie ma znaczenia w co.

Zdjęcie profilowe
myrazem29
8 lat temu

jak jedna i druga strona będzie chciała to co im nie bronić po co te głupie wpisy

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

Jeśli mój jest głupi, przeczytajcie swój.
Odpowiedź:bo mogę.

Zdjęcie profilowe
_Piaa_
8 lat temu

Najlepiej jeszcze podczas porodu przy akompaniamencie położnych i lekarza położnika.
A po wszystkim można pogratulować szczęśliwemu ojcu.
Pewnie na ojca chrzestnego poproszą tak awansem.

Samotny_msciciel
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ogłoszenie wzbudziło kontrowersje, a dlaczego? bo nawet w takim wyluzowanym społeczeństwie, gdzie ludzie robią bardzo wiele dla przyjemności i potrzeb, nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się, aby jego ciężarną Panią która nosi pod sercem jego dziecko, ktoś nieznajomy " ruszał " .Tym bardziej ciężarna przyszła mama.

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

Nie jestem zacofana, nie jestem tepa. Wiem, czym jest seks kobiety ciężarnej. To naturalne, normalne.
Pytanie brzmi: O jakich dwóch stronach mowa? On, ciężarna? A inny on, ojciec dziecka? Nie chodzi o samą kobietę. Chodzi o dziecko, jego bezpieczeństwo, zdrowie.
A jeśli już wszyscy zainteresowani wyraża zgodę i dojdzie do spotkania , to w chwili, gdy ciężarna uzna, że coś jednak jest nie tak, że krwawi, że cierpi, to co wtedy?
Ona powie stop, a on tego nie zaakceptuje. Jemu jest obojętne wszystko, wiek, wygląd. Placi za to, wymaga.
Ja potrafię uzasadnić moje oburzenie, czy Ty/ Wy potraficie uzasadnić swoje przyzwolenie?
Morał będzie krótki i niektórym znany, jeśli nie wiemy o co chodzi, to się nie wracamy.

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

#nie wtracamy.

Zdjęcie profilowe
winitom
8 lat temu

Również uważam ogłoszenie za co najmniej niewłaściwe, niesmaczne.
Nie ważny wygląd, wiek, tylko brzuch? Sorry gościu ale właśnie przez takich "singli" jesteśmy postrzegani jako coś gorszego.
Sex w ciąży, tej zaawansowanej a pewnie o taką mu chodziło, może nieść za sobą pewne ryzyko, na które rozsądna kobieta nie powinna narażać swojego dziecka i siebie.

Zdjęcie profilowe
_Piaa_
8 lat temu

Ludzie co Wy pierdolicie z tym ryzykiem w zaawansowanej ciąży? Chyba nie o to chodzi kurde blaszka! To specyficzny okres w życiu ludzi...jak ktoś obnosi swoją ciąże na portalu erotycznym lub też chce się bzykać z facetami przygodnego poznania bo ich to jara to coś obrzydliwego jak dla mnie.
Może jeszcze filmiki z komunii świętej jak tatuś mamusię obrabia po rosole i przejęciu kopert.
Ot tak prosto do albumu!

Zdjęcie profilowe
winitom
8 lat temu

@_Piaa_
"Ludzie co Wy pierdolicie..." gratuluję, początkiem swojej wypowiedzi jasno pokazałaś kim jesteś.
Każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie, ale nie powinien/powinna obrażać przy tym innych. To, że się nie zgadzasz nie uprawnia Ciebie to obrażania innych.

Zdjęcie profilowe
_Piaa_
8 lat temu

Owszem..jestem tutaj złem i od zawsze piętnuję panny w ciąży na tym portalu i tych co chcą je bzyknąć.
Bardzo wszystkich obraziłam...bardzo a szczególnie tych co chcą pieprzyć kobiety brzemienne i to właśnie te nie swoje, bo swoje jakby już wcześniej a dowód w postaci dzieciątka.
Nie przepraszam.

Zdjęcie profilowe
_Piaa_
8 lat temu

P.S. Za to kolega pokazał swoistą klasę jadąc po zielonym guziczku....to jest dopiero poziom. :))))))

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

W życiu ludziom trzeba pomagać. Niektórzy nie potrafią myśleć samodzielnie.
Czasami trzeba kimś wstrząsnąć, użyć przekleństw by się opamiętał.
Katarzyna W.Z Sosnowca też chciała się w życiu dobrze bawić.
Wszyscy znamy finał.
Niesmak? Zamierzony.

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

O tym czy można współżyć w ciąży decyduje lekarz. Jak wszystko jest w porządku to można się wręcz rąbać i naprawdę tylko z tego powodu że tłok nie należy do taty ani nie zacznie się akcja porodowa ani dziecko nie nabędzie depresji.
No i kobieta decyduje. W końcu osiągneła życiowy cel, więc co się będzie poświęcać?
Odtąd z rozkoszy życia tylko ciacha z kremem.

Co to za antymurzyńskie lęki w ogóle?
Murzyni ostro dają czadu z ciężarnymi, bo wierzą że oojciec musi dziecko "dokarmiać".
Inaczej zwiednie,wypsieje i nici z progenitury.
A tu odwrotnie.
Zagłodziliby bobasa na śmierć.
Potwory...

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

Są też miejsca na ziemi, w których udając się na połów ryb, zabija się ludzi albinosów.
Nie o tym tutaj piszemy(przynajmniej ja)
Wszystko ma jakieś granice, prócz głupoty.

Zdjęcie profilowe
_Piaa_
8 lat temu

Są też plemiona afrykańskie ( szkoda, że ich nie odwiedził Arkady Fiedler) gdzie po pierwszej nocy spółkowania kobieta obcina kutasa osobnikowi i tak z każdym następnym zawsze jest ten pierwszy raz. Sama niewinność.

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

LeaLeaLeaLeaLeaLea i Lea, może po prostu napisz do grozi ciężarnej kobiecie uprawiające seks np we troje o ile partnerzy są zdrowi o którym to warunku nie trzeba zreszta wspominać bo ma takie samo znaczenie przed, w trakcie i po ciąży.

Zdjęcie profilowe
LeaLea
8 lat temu

harvi (Einmal ist Keinmal-raz to tyle, co nic)
Ty napisz. Świetnie orientujesz się w polityce, rolnictwie, szkolnictwie, przemyśle, innych nie wymienionych. Medycyna to kolejna z dziedzin, w której się świetnie poruszasz. Napisz.
Nie wołaj mnie już, nie przyjdę:-)
Jeśli zarzucisz mi apatię i ignorancję, odpowiem już teraz; może.., nie wiem..., gówno mnie to obchodzi.
Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
_Piaa_
8 lat temu

Droga Lea...LeaLeaLea i Lea a najlepiej orientuje się w ciąży, wszak już wiele wydał na świat potomków za pomocą własnej macicy; stan brzemienny jest mu bardziej niż znany z autopsji rzecz jasna. ;D

Samotny_msciciel
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Kochani, nie piszę personalnie, bo macie rację w swoich wypowiedziach, ale zauważcie jedną rzecz w Naszej dyskusji, facet zamieścił ogłoszenie, znikł, a my zamiast wspólnie potępić taki proceder, sami skaczemy sobie dom gardeł, a on może teraz czyta i się z Nas śmieje.To raz. Wszystko ma swoje granice, i mimo różnych poglądów na wiele tematów, jednak potępiamy takie zachowania, czyli nie są one normalne, ale problem jest bardziej złożony niż się wydawało.Jak wiadomo mamy na portalu kamerki, gdzie wiele osób pokazuje swoje " umiejętności " bez różnicy czy za kredyty czy spontanicznie bo lubią, jest też wiele osób, które traktują to jako komunikator i sobie rozmawiają ze znajomymi ubrani. Do czego zmierzam? dziś chciałem sobie popatrzeć na te różne słodkości oferowane na kamerkach i co? I jedna Pani w 6 ym miesiącu ciąży, wraz z partnerem, spełniali fantazje rozjuszonej publiczności za kredyty, dwie kamerki dalej, następna Pani, też z dużym brzuszkiem, pod dyktando zabawiała się wielkim ogórkiem zachwycona okrzykami " wpychaj go do końca ! " Więc pomyślałem sobie, że skoro niektórym przyszłym pseudo rodzicom tak odwala, to nie dziwota, że jakiś napalony ktoś, pragnie w realu tak brutalnie się zabawić.


I mała uwaga, Harvi, może nie byłeś w sytuacji, gdzie Twoja ukochana spodziewa się Waszego dzieciątka, bo wtedy byś tak nie pisał.Rodzina, dzieci, powinny być największą wartością w życiu, a dziecko to największy dar jaki można otrzymać od Kobiety, bo nie każdy dostąpił tego szczęścia.

somesickguy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Czy ktos moglby mi w koncu wyjasnic, prosze, ki chooy ma ciezarna do seka? Sek w tym, ze tego jeszcze nie znaju.

Sexoludy
Para () ·
8 lat temu

No właśnie, przeca on nie napisał że chce się gzić, tylko że suka sęku :P

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

No co ja na to poradzę że potrafię np. samemu zaprojektowac i zbudować od podstaw syntezator muzyczny, ułożyć i zagrać na nim fugę, zbudować rower poziomy, w dodatku napędzany przez latawiec albo radio stereofoniczne z głośnikiem jonowym, zdać w każdej chwili jeszcze raz maturę z matematyki, zrobić bromolej i to na własnej roboty materiale światłoczułym, przebiec półmaraton w godzinę i 12 minut, gadać w sześciu językach, pisać felietony do gazety, nawet pentametrem jambicznym, jak kto sobie zażyczy, samodzielnie i z sukcesem bronić się w sądzie, wykąpać się w Morskim Oku?

A wy tylko masturbowac się albo wyciągać z nosa gile, przylepiać do szklanki i pokazywać kolegom "paCZ jaki czad!"

Twierdzicie że kobiecie lub dziecku grożą jakieś straszne niebezpieczeństwa to teraz udowodnijcie.

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

W ostatnim trymestrze ciąży intensywne współżycie może wywołać przedwczesną akcję porodową, współżycie z osobami o NIEZNANEJ aktywności seksualnej zawsze niesie za sobą ryzyko zakażenia chorobą przenoszoną drogą płciową.
Harvi - uwierzysz na słowo przydrożnej prostytutce, że jest zdrowa i możesz ją stukać bez żadnego zabezpieczenia? Kobieta ciężarna musi myśleć nie tylko o sobie ale również o bezpieczeństwie i zdrowiu swojego dziecka, które akurat ma w sobie...

somesickguy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

@93onaon73 - a tak, a odważę się, a taki bezczelny będę! Mało tego, po podpisaniu weksla - no, no, no, przy notariuszu rzecz jasna, nie inaczej - stawiającego na jej zdrowie zarówno jaja jak i majątek jej Alfa, wliczając materialne dobra jego potomstwa na cztery pokolenia w dół, publicznie odepnę pas i nakłonię wspomnianą białogłowę do ślinotoku. Przy świadkach i - co by zgorszyć - notariuszu! I jeszcze fotki porozsyłam!

Ja rozumiem, że polska (cichajta, jeszcze istnieją cudaki, popełniające błędy celowo i z własnego wyboru - przyp. aut., skierowana do jednostek ubogich intelektualnie) to wylęgarnia zboczeńców czekających jedynie na to by zajrzeć co ktoś obcy wsadza sobie w dupe, ale dajta, chopy i kobity, spokój, póki nie okupujecie z tym "obleśnym, niezgodnym z naukami kościoła, zakichanym zbokiem" jednego pomieszczenia. Wtedy albo zaglądajcie prosto Sauronowi w oko, albo wrzućcie na luz, bo inaczej silnik zarżnięty i reszta życia na ręcznym w zakrętach.
Ja zdaję sobie idealnie sprawę z faktu, że sam bym pierwszy kamieniem rzucił w delikwenta - i to bez zachęty - ale ja dla odmiany mam uzasadniony psychiatrycznie powód: jako gatunkista nienawidze wszystkich ludzi bez wyjątku, niezależnie od "jego onego" preferencji, które mam tak głęboko u Upupiającego Wieszcza, że już prawie smak pod migdałkami czuję.
Lubi i szuka z portfelem, czy wrzuca do bagażnika, trzymając w dłoni maczetę. Jak słowo daję, zlinczujcie jeszcze Stuhra, bo jako persona non grata śmiał mieć historie miłosne bez ślubu i naturyzacji!
Ja mówię pass. Jeśli co chwila ktoś mnie motywuje do wycieczki na Kreml i podążania śladami Niebezpiecznego, Czerwonego Guzika, Którego Nie Wolno Naciskać Pod Żadnym Pozorem, to łzę uronię jedynie z powodu braku drugiego, analogicznego przycisku w polu widzenia.
Ten gatunek nie bez powodu śmierdzi człowiekiem.

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

no to już wiemy skąd biorą się desperaci ;). Tak przy okazji to kiła mózgowa daje właśnie podobne efekty jeśli idzie o sposób pisania ;).
My naszych narządów na śmietniku nie znaleźliśmy i śmietnika tam sobie robić nie damy.
Inna sprawa, że jak widać większość ciężarnych również nie...

somesickguy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ach, Wy, zdaje się, jesteście przekonani, że styl wypowiedzi musi być jednolity od pierwszej do ostatniej litery, inaczej świadczy o móżdżku w galarecie. Faktycznie, może mi tam trza było parę krzywych mord wstawić, co by oznaczyć epicentra sarkazmu, przejaskrawienia i z-pewnością-całkowicie-przypadkowo-użytych-kolokwializmów...

Bądzcie tak uprzejmi i wyjaśnijcie mi zależność logiczną pomiędzy posiadaniem własnego zdania, kształtowanego przez dekady na podstawie obserwacji otoczenia i jego reakcji na bodźce, a auty-/artystycznym odcinaniem sobie frędzla celem pokazowego zatknięcia go na zardzewiałej lodówce, królującej samotnie nad złomowiskiem. W sposób dorosły, klarowny i nie pozostawiający żadnych wątpliwości co do Waszej - ewidentnej i niezaprzeczalnej - wyższości nade mną: bezmózgim chłopem, którego jedyne spotkanie z jakąkolwiek klasą wiązało się z niechlujnym napisem na boku kolejowego wagonu.

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

"W ostatnim trymestrze ciąży intensywne współżycie może wywołać przedwczesną akcję porodową, współżycie z osobami o NIEZNANEJ aktywności seksualnej zawsze niesie za sobą ryzyko zakażenia chorobą przenoszoną drogą płciową"

*****

Ja to współżycie obwarowalem warunkami. Tutaj zdaje się nie chodzi o to co piszesz, tylko o "jak tak można".

93onaon73
93onaon73 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Zapytałeś o to jakie konsekwencje grożą dziecku - otrzymałeś odpowiedź. A to "jak tak można" to indywidualna reakcja kobiet, które mają do tego niepodważalne prawo (tak jak Ty do swojego zdania - nieprawdaż?)

Samotny_msciciel
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ja osobiście pomijając zagrożenia, też bym nie chciał, aby jakiś napalony gościu wymachiwał swoim " tolkiem " w mojej Ukochanej, kilka centymetrów od główki mojego dziecka.
Ciąża, to czas specjalny.

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

93itd., nie żadna "indywidualna reakcja", bo tutaj gardłują kobiety które mają aktualnie pustostan w brzuchu.

harvi
harvi VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

"gościu wymachiwał swoim " tolkiem " w mojej Ukochanej, kilka centymetrów od główki mojego dziecka."

****

To bardzo ciekawa odmiana mizofobii. Interweniujesz ostro gdy Twoja żona, partnerka, ciocia, bądź jakakolwiek kobieta zabiera się do pocałowania Twojego samobieżnego już dziecka w czółko tymi samymi ustami które dopiero co ciućkały tolka w nocy?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem