Mini Zbiornik
Largo_666
Mężczyzna () ·
8 lat temu

http://pl.zbiornik.com/group/8625/

Zdjęcie profilowe
Dla_niej_caly_swiat_
8 lat temu

Ja chyba założę grupę zrzeszającą przeciwników emigrantów którzy będą pukać nasze Polskie kozy,,,

Maratonbdsm
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Wiesz co ty napisałeś wrogu wynaturzeń? Rozejrzyj się dookoła.I to nie na zbiorniku,poczytaj gazety,popatrz na powolną śmierć rencistów,a ty pierdolisz takie smutki.

Maratonbdsm
Mężczyzna () ·
8 lat temu

I jaki to anons.Stwórz grupę i twoi zwolennicy będą walić.....drzwiami i oknami.

Zdjęcie profilowe
Dla_niej_caly_swiat_
8 lat temu

Ja czy Largo????:)tak czy tak,,nie spinaj się,,:)I nie wiem co mają z tym wszystkim wspólnego renciści???

Largo_666
Mężczyzna () ·
8 lat temu

renciści ? o czym ty tutaj piszesz ? Brałeś kiedyś lub teraz mocarza ? Jeśli nie to w sprawie rencistów napisz petycję na wiejską.

Samotny_msciciel
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Chwilka, była już jedna grupa zwalczająca zoofilię, prowadziła ją fajna dziewczyna, a grupa odnosiła sukcesy, czyli była potrzebna. czas założyć następną i kontynuować ten dobry cel,a będąc tu na portalu, tyle możemy.
Co do tej następnej grupy, to tez chętnie się przyłączę, bo jestem na nie, uważam też, że te grupy są spokrewnione w pewnym sensie, bo walka z zoofilia jest dobra, a emigracyjne gwałty na kozach to zoofilia, dobrze że ci pseudo uchodźcy nie umieją przewracać kóz na plecy, bo gwałtów byłoby znacznie więcej :))))))

Largo_666
Mężczyzna () ·
8 lat temu

grupa jest nadal - tylko dziewczyna opuściła zb z powodów jej tylko znanych.

Samotny_msciciel
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Myślałem, że jej nie ma i założyłeś drugą, sorki:) ale wybór Admina trafny, znów ktoś oddany dobrym celom.

fajnaparka8688
Para () ·
8 lat temu

według niektórych sex w większym gronie to też wynaturzenie:)

Samotny_msciciel
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ha, sex w większym gronie powiadacie:) chodzenie nago też, dla tekstylnych plażowiczów :) Granice ustalamy sobie sami i jeśli nie robimy krzywdy nikomu, to chyba wszystko jest ok, bo to Nasza sprawa co robimy, natomiast krzywdzenie zwierząt to już coś poważniejszego, nawet zabronione przez prawo. Grupa też zwalcza wszelkie odchyły jak pedofilia. Ktoś powie że nawet jeśli kogoś skasujemy to założy następne konto, tak i się wszystko zgadza, ale będzie wiedział, że jest jakaś grupa ludzi, która się sprzeciwia takim praktykom i że nie można czuć się bezkarnym, bo ktoś takiego dewianta namierzy.

Zdjęcie profilowe
slim21waw
8 lat temu

Szkoda tylko, ze tak mało osób jest konsekwentnych w "dbaniu o zwierzęta", bo zoofilię potępia 99% ludzi, a jaki odsetek mamy wegetarian/wegan, skoro już tylu w społeczeństwie zatroskanych o los zwierząt?
W sumie groteska, bo zoofili jest jakiś śmieszny promil w społeczeństwie i chyba każdy ich gnoi... Inaczej z mięsożercami. A skala krzywd niewyobrażalnie większa zarówno ilościowo jak i jakościowo.

A wystarczy wpisać chociazby na YT "inside a slaughterhouse". Nie, nie trzeba znać angielskiego. Żeby zobaczyć rzeczywistość nie potrzeba języków obcych.

Oczywiście popieram gnojenie zoofili, ot mała dygresja.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem