Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
soulsavers
8 lat temu

Poszukujemy kogoś, kto potrafi fotografować i zrobi nam tematyczną sesję zdjęciową:) Uzgodniliśmy, że najchętniej spotkamy się w tym celu z parą, gdzie jedno z nich będzie miało pojęcie o fotografii. Zaznaczamy, że interesuje nas naprawdę KTOŚ KTO POTRAFI, KTOŚ KTO MA POJĘCIE a nie "zbiornikowy" amator, który zainwestował w telefon z niezłym aparatem :P Szczegóły na priv, zapraszamy! DiJ

foremtor
foremtor VIP VF
Para () ·
8 lat temu

http://pl.zbiornik.com/profile/foremtor/favorites/photos/

SamNaZbiorniku
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Soul, znajdzie się pewnie kilku fotografów na zb. którzy potrafią. Ale moim zdaniem, skorzystajcie z profesjonalnych fotografów, wielu ma w swojej ofercie takie usługi.

Zdjęcie profilowe
Konkretny_Facet_Warszawa
8 lat temu

Tak j.w. tylko to kosztuje a ze ZB zrobią za free pewnie ;)

foremtor
foremtor VIP VF
Para () ·
8 lat temu

hmmm...
z reguły jak jest coś za nic ... to to coś jest ... nic nie warte ...
ale to tylko takie przemyślenie

SamNaZbiorniku
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Konkretny, zbiornikowiec fotograficy zapewne liczyli by na zapłatę w innej formie. Jeżeli mówimy o autentycznej sesji, to chyba różnica.

Zdjęcie profilowe
Konkretny_Facet_Warszawa
8 lat temu

No nie do końca mi o to chodziło Foremtor :) Tutaj fotograf zrobi za free nie ze zwzględu (jak to napisał SNZ) na "inną zapłatę" tylko dlatego, że poza zb zdjęcia nago się odpowiednio ceni. Poza zb fotograf musiałby zapłacić za zdjęcia modelowi albo model fotografowi. Chyba, że robi się zdjęcia na zasadzie TFP, ale przy takich zdjęciach na golasa nie wiem czy chciałbym aby fotograf miał pełne prawa do wykorzystywania tych zdjęć. Ps. Tutaj jest dużo profesjonalnych fotografów i zapewniam Ciebie SNZ że sesje też są profesjonalne. A co po sesji, czyli po robocie, kto robi co prywatnie z wolnym czasem to mnie to nie interesuje ;)

SamNaZbiorniku
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Konkretny, za dużo lat na zbiorniku ( ponad 12, z przerwami rzecz jasna, Zawsze jako para, od jakiegoś czas sam, bo żona się znudziła ) aby wiedzieć że tak nie jest. Wielu w ówczesnym czasie nam proponowało profesjonalne, mega sesje itp itd i wychodziło z tego dno.
I jakiś czas temu zamówiliśmy sobie sesję profesjonalną, w studiu i plenerze.
Nikt nam takich fotek nie zrobił jak ówczesny Pan fotograf, skoncentrowany tylko na fotografii.
Ja wiem, że tutaj opowiada się wiele bajek itp itd.
Zapłaciliśmy niewielkie pieniądze w porównaniu do efektu. Dzisiaj kilka ówczesnych ujęć zdobi naszą sypialnię. Mylisz się również co do praw do zdjęć i ich używania. Wybraliśmy zdjęcia, które sobie zachował fotograf. otrzymaliśmy od niego kartę pamięci ( za którą zapłaciliśmy) i nie ma naszych zdjęć w obiegu z tej sesji. BA, nigdy nie były na zbiorniku.
Naprawdę, nie mieszajcie w głowach. 99% fotografów zbiornikowych kupiło lustrzanki w promocji i świruje na automatach. Widać po Exif. Daruj więc.

Zdjęcie profilowe
Konkretny_Facet_Warszawa
8 lat temu

A ja trochę modelowałem i poznaje niektórych fotografów ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem