Mini Zbiornik
hunto
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Proszę o pomoc bardziej doświadczonych ( Panie, które dały się namówic lub Panowie, którym udało się nakłonić swoje Partnerki na swingowanie). Moja Partnerka nie chce nawet zacząć rozmowy. Czy znacie jakies sposoby?

swingip
swingip VIP
Para () ·
9 lat temu

Nie ma jakiś sposobów. Albo oboje tego chcecie albo nie ma tematu.

Zdjęcie profilowe
dadalech
9 lat temu

możesz ogłuszyć, spić do nieprzytomności, ewentualnie zagrozić czymś efekt tak ten sam

yoyco0
yoyco0 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

dobre, zawsze mnie śmieszy wiadomość typu jak namówić, albo co mam zrobić....
odp. zmienić partnerkę/partnera, albo są wspólne cele i zapotrzebowania w łóżku albo nie :)

Zdjęcie profilowe
ciekawski_ktos
9 lat temu

Zmień partnerkę ;-)

Zdjęcie profilowe
Indiaa69
9 lat temu

Nie ma takich sposobów. Albo człowiek robi coś z własnej, nieprzymuszonej woli, albo są z tego problemy - wcześniej czy później.

Zdjęcie profilowe
barto8585
9 lat temu

Zgadzam sie :)

Armat4
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jak będziecie o tym rozmawiali, to spróbuj wytłumaczyć jej dlaczego tak na prawdę ty tego chcesz.
W moim doświadczeniu to dużo daje.
A jak dalej będzie na nie, to zrozum powód, i bądź cierpliwy. Nic na siłę.
A z czasem, wiedząc dlaczego to jest dla ciebie ważne, to ona może zmieni zdanie.

jacuzzi
jacuzzi VIP
Para () ·
9 lat temu

To nie jest tak, że oboje partnerzy od zawsze mają ochotę na swing i nie trzeba o nic pytać - na pewno trzeba ale nie wiem czy zadając pytanie (tu na forum) użyłes tylko skrótu myślowego czy naprawdę "tak o tym myślisz". Jeśli to nie "skrót myślowy" i sprowadzasz temat do namówienia partnerki bo Ty masz na to ochotę to chyba niezbyt poważnie ją traktujesz :(

Jeśli to jedynie zły dobór słów w samym pytaniu tu na forum (zobacz, że wiekszość raczej źle odebrala Twoje pytanie/intencje) to zastanów się czy aby nie robisz podobnego błędu pytając o to partnerkę.

Sugeruje abyście podczas zabawy we dwoje włączyli sobie FAJNY (nie bawarski) film na którym pokazana jest zabawa w 2-3 pary. Jeśli atmosfera podczas Waszych zabaw jest dobra i to nie tylko obowiązkowy seks przed snem to zapytaj np. czy nie chciała by być na miejscu jednej z pań w TV :))) ... ale wcześniej zastanów się czy szukasz takiej zabwy dla Was czy dla siebie. Bo chyba od tego trzeba zacząć.

foczka_i_morsik
Para () ·
9 lat temu

a ja przeczytałem opis pana hunto i kolega coś chyba kręci ;)
"szukam tu kobiety odważniej, otwartej na szalone pomysły, nie mającej oporów w łóżku i poza nim... z którą mogłbym wybrać się na plażę naturystów... z którą mógłbym przeżyć gorący sex w przebieralni sklepu... z którą mógłbym sie pośmiać... która nie wstydzi się swojego ciała... która chciałaby spróbować przygód z inną parą/panem/panią... z którą mógłbym o wszystkim porozmawiać.
Chętnie zaprzyjaźnie się również z parką (nigdy tego nie doświadczyłem i ciekawość mnie zżera ;))"

jacuzzi
jacuzzi VIP
Para () ·
9 lat temu

.... może nie mogąc "namówić stałej partnerki" szuka kogoś do takich zabaw. Z klubowych doświadczeń mogę napisać, że od czasu do czasu jest tak iż pan który zaczynał nas odwiedzać sam lub z taką sex partnerką po jakimś czasie trafia do nas ze swoją stałą partnerką.

Zdjęcie profilowe
sensual_angel
9 lat temu

za włosy i do jaskini :p

Zdjęcie profilowe
secondtouch
9 lat temu

Do tego nie można namówić... tego trzeba chcieć :)

Zdjęcie profilowe
mal5053
9 lat temu

poddusić podtopić zagrozić śmiercią lub kalectwem

Zdjęcie profilowe
fidok
9 lat temu

Możesz ją zaszantażować że wrzucisz jej gołe fotki do sieci. Na pewno ulegnie.

Parazwroc
Parazwroc VIP VF
Para () ·
9 lat temu

nagraj ja, bedziesz mial tasmy.... ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem