Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
para8780krk
9 lat temu

Tak jak w temacie :) Szukamy dwóch Panów Bi do wspólnej namiętnej zabawy, nie szukamy Panów którzy myślą że są Bi, tylko takich co SĄ. Szukamy Panów w rejonach Kielc, Katowic bądź Tarnowa- Rzeszowa. Nie z Krakowa!
Ze względu na to że mamy wiadomości Panów z oczywistych względów zablokowane, prosimy chętnych o pozostawienie tutaj info, do wybranych się odezwiemy i ustalimy konkrety :)

Zdjęcie profilowe
OnBiTarnow
9 lat temu

Jeśli 14 to chętnie :)

Zdjęcie profilowe
realny_konkretny24
9 lat temu

też jestem zaciekawiony :)

Zdjęcie profilowe
para8780krk
9 lat temu

kolego pisaliśmy już z poza Krakowa :P

koko57
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Jestem z Kielc i bardzo chętnie się z wami spotkam. Zdeklarowany biseks świadomy swojej biseksualności. Zapraszam. Możliwa wymiana nr telefonów bo to szybsza i wygodniejsza forma porozumiewania się. moim atutem jest 100 realność.

Zdjęcie profilowe
caly_w_wodzie
9 lat temu

cześć, może ja? ;)

Tgirl_sissy_SLUT
TS/TV/TG () ·
9 lat temu

a po co wam dwaj panowie bi?

Zdjęcie profilowe
para8780krk
9 lat temu

Do wspólnej zabawy?? cytat z naszego pierwszego postu "Szukamy dwóch Panów Bi do wspólnej namiętnej zabawy"... :P

Zdjęcie profilowe
Marco_malopolska
9 lat temu

Ja byłbym chętny, obecnie jestem w rodzinnych stronach tj w nowym Sączu jednak mogę dojechać jak coś

Zdjęcie profilowe
lotos90
9 lat temu

Zgłaszam swoją kandydaturę

Zdjęcie profilowe
kamcziiii
9 lat temu

jestem panem bi z tarnowa który chętnie spotka się z wami ;) liczę na kontakt :)

Zdjęcie profilowe
22kamilek
9 lat temu

zapraszam :)

Zdjęcie profilowe
para8780krk
9 lat temu

Kolega Kamilek albo nie pofatygował sie by wejść na nasz profil, albo nie umie czytać ze zrozumieniem, albo ma nas za debili... :(
Dzisiaj, albo jutro odezwiemy się na pw do wybranych panów :)

Zdjęcie profilowe
realny_konkretny24
9 lat temu

ale ja jestem spoza krk moja droga :)

para390
Para () ·
9 lat temu

zapraszam

Zdjęcie profilowe
TOJA_TO_JA
9 lat temu

Nomto i ja sie dolaczam ;)

Zdjęcie profilowe
kobra00
9 lat temu

Zawsze obecny!
😘 zapraszam!

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem