Mini Zbiornik
ParaBB2006
Para () ·
8 lat temu

Sympatyczne młode małżeństwo poszukuje miłej, nowej, dyskretnej znajomości, dobrej zabawy. Najchętniej przyjaźni opartej na zdrowych, normalnych relacjach. Poszukujemy najchętniej Pań bi lub Par z Panią bi, najchętniej w Naszym wieku, nieco młodszych lub starszych, powiedzmy do 34-35 lat lub Panów do 34 lat, minimum 18 cm :) Jesteśmy parą otwartą na propozycje, co ciekawsze propozycje chętnie spełnimy :) aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do pisania na PRIV. Pozdrawiamy :*

PoznaniakBisex
Mężczyzna () ·
4 miesiące temu

Poszukiwany chłopak bi aktyw w wieku do 30 lat, my para ona 46 on 51

Filip_ENF
Mężczyzna () ·
4 miesiące temu

24 lata, polecam się ;)

ParaBi2023
Para () ·
4 miesiące temu

Jesteśmy parą Bi szukamy par Bi gdzie w gre wchodzi zabawa ,gdzie pani bawi się z panią a pan z panem

Lukiii92
Mężczyzna () ·
4 miesiące temu

Hej jestem nowy od niedawna ciekawi mnie to jak to jest podotykac innego kutasa , aktualnie w Bielsku ktoś chętny na znajomość ?

ParaBi2023
Para () ·
4 miesiące temu

SYLWESTER? 😁KTOŚ COŚ 😁MOZE JAKAŚ PARKA GDZIE OBOJE SĄ BI 😁 MOŻNA WSPÓLNIE ODPALIĆ SZAMPANA 🍾🍾🍾🍾🥂🥂🥂🥂🎆🎇🎆🎇👙👗👠💄💦💦💦💦💦 ZAPRASZAMY WSPÓLNIE MOŻEMY COŚ POMYŚLEĆ PRAWDA 🤓😎😎

Lukiii92
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Jestem teraz dostępny przez dwie godzinki jak by się ktos miał ochotę spotkać ;)

NormalnyJax
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Ktoś coś ?

ParaBi2023
Para () ·
2 miesiące temu

Szukamy par Bi 😉 I singli Bi do zabawy z panem w obecności żony bez jej udziału 😉 😉😉

BiDominaBi
Kobieta () ·
miesiąc temu

Podglądnę lub zdominuję kobietę/ parę. Ja głos

Mistrzpatelni2022
Mężczyzna () ·
miesiąc temu

Possam chetnie

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem