Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Cracowman
7 lat temu

Sa chętne osoby na biseksualny gangbang. Śląsk małopolska !!

Zdjęcie profilowe
halk25
7 lat temu

we are a couple looking for a Bi Men. Are you?

bi_men
bi_men VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

szkoda że daleko

danniel6610
Mężczyzna () ·
11 miesięcy temu

Zapraszam..n

bi_men
bi_men VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

witam, szukam chętnych na real, zachodniopomorskie

Zdjęcie profilowe
krystianmajek
7 lat temu

Chętnie dojadę ;)

Kacperek1991
Mężczyzna () ·
5 lat temu

Ciekawy pomysł

Zdjęcie profilowe
bikielce
4 lata temu

Kielce- ostatnio byłem w trójkącie mm i z chęcią dam dupy teraz 4 aktywom grupowo.Dwóch kolegów już mam ;)

Lachociagspermiaty
TS/TV/TG () ·
3 lata temu

Ktoś chętny zerznac porobionego pasywa w damskiej bieliźnie mam lokum w centrum Krakowa

Zdjęcie profilowe
MAG_Ekstazy
2 lata temu

Bi suczka gotowa na gangbang... Mazury real dojadę

Zdjęcie profilowe
BDSMsuniaa
2 lata temu

ZAPRASZAM NA SEX TEL

Możliwe różne warianty:

- głosowa sesja BDSM 15 lub 30 min
- instruktaż walenia konia
- nasza WSPÓLNA zabawach
- opowiem Ci co bym zrobiła będąc obok
- zwyzywam Cię naprawdę GRUBYM mięsem :D
- porozmawiam o Twojej żonie
- pogadamy o Twoich zajawkach
i wiele innych, które Tobie i mnie wpadną do głowy :)

Opcje powyższe mogą się łączyć w pary, trójki itd. :)

To sex tel pozbawiony SZTUCZNEGO JĘCZENIA :) ja nie muszę niczego udawać :) TYLKO PRAWDZIWE EMOCJE, INFORMACJE I TREŚCI

,.,.,.,/

Zdjęcie profilowe
para46mazowsze
rok temu

Dzień dobry . Jesteśmy parą kochanków . Spotykamy się od 13 lat i lubimy przekraczać różne granice . Czasami udaje się nam wyjechać w różne ciekawe miejsca i kiedyś zawitaliśmy do Berlina w jednym wiadomym celu . Cickold gangbang bi !!
Z uwagi na to ze mój partner nie jest jakoś chojnie obdarzony a ja przepadam za długimi i grubymi kutasami udało nam się nawiązać kontakt z grupa mężczyzn mieszkających w Berlinie . Był to trzydniowy wypad , którego nie zapomnę do końca życia .
Panów w ciągu naszego pobytu przewinęło się kilkunastu ale zawsze w naszym apartamencie było przynajmniej 4-5 . Trafiło nam się równie dwóch murzynów . Ja lubię być dokładna bo mam świra na punkcie kutasoe wiec każdego sobie mierze i kataloguje . Murzyni przebili swoimi sprzętami wszystkich . Co prawda nie były ich kutasy jakoś przesadnie grube jednak długość jednego 27 cm a drugiego 29,5 była kosmiczna . Pozostali nasi panowie mieli międzyy 25 a 22 cm w tym jeden baaaardzo gruby . Mój partner tez przyjmował te kutasy a jęczał tak bardzo bo nie miał jeszcze odpowiednio rozwartego odbytu. Ruchsnie było mega długi . Spusty na moja twarz albo połyk . To samo mój partner . Koniec końców wracaliśmy szczęśliwi do Polski ale z bolącymi dupkami. Przeżycie dla nas wyjątkowe . Panowie mili i sympatyczni żadnych komplikacji w czasie spotkania . Reasumując warto coś takiego przeżyć by wspominać . Czy chcemy to powtórzyć w Polsce . Możliwe .

Miłego dnia
Anna

Zdjęcie profilowe
Lewyasshole33
rok temu

Moja żona, moj brat, mój dobry przyjaciel i ja...wszyscy Bi wszyscy nieletni... ahh co to była za noc😱

Zdjęcie profilowe
Gotowynawszystko191
rok temu

..
Whereby.com/tg18

Zdjęcie profilowe
Gotowynawszystko191
rok temu

Hej ja bi szukam GB mobilny chętnie wyjadę na mazury wycieczkę za granicę imprezy itd

Zdjęcie profilowe
Wyruchajmnle
rok temu

Oddam sie do gangbangu oddam moje ciało za darmo

StandardSize
Mężczyzna () ·
rok temu

A na mnie się tu znajdą chętni? Jak nie będzie tłumów to można i pojedynczo ;) marzył mi się zawsze grupowy. Najwięcej ile miałem na raz to dwa i było mega. Ciekawe jak jest kiedy obraca mnie trzech🤭

Zdjęcie profilowe
Wyruchajmnle
rok temu

Chce aby ktoś mnie trzymał ktoś bił a ktoś wsadzał we mnie zrealizujmy to

surfinka
surfinka VIP
Para () ·
rok temu

Panów bi dzis.

StefanekW
Mężczyzna () ·
rok temu

Wawa chce zorganizować GB w Wawie szukam chetnych

Mayo8899
Mężczyzna () ·
rok temu

Cześć mam, 22 lata nigdy nie miałem panisa w sobie chętnie wypne się pierwszy raz i dam Ci się zdominować chce spełnić każdą twoja fantazje poczuć się jak 0 bez możliwości odmowy każda twoja zachcianka będzie wykonana. Pragnę być ostro zdominowany jeśli masz inna propozycje chętnie wysłucham.. Najlepiej starszych Panow 40+ :) Badz Panie // CHetnie zostane dla Ciebie TransBiGirls

Zdjęcie profilowe
Piotr1980wawa
rok temu

Szukam zabawy każdy z każdym. Bi

UleglySlbi
Mężczyzna () ·
rok temu

Chętny na zabawę w temacie grupy:)

daw82sl
Mężczyzna () ·
rok temu

Chętnie oddam się do używania w takiej grupie

Zdjęcie profilowe
Meee0
rok temu

Hej. Singiel bi, chętnie kiedyś dołączy do takiej imprezy 😊.

Mayo8899
Mężczyzna () ·
11 miesięcy temu

do godziny
Szukam kogoś na onan, oral, może anal, zarówno jako aktyw jak i pasyw, bi, priv chetnie sie oddam w dobre ręce :) tylko i wyłącznie zabawa na Skype,czekam na konnkrety😋🍬:>

StefanekW
Mężczyzna () ·
11 miesięcy temu

Chetnie wkleje sie

fi_fi
fi_fi VIP VF
TS/TV/TG () ·
10 miesięcy temu

Chętnie bym wzięła udział w takiej imprezie

StefanekW
Mężczyzna () ·
10 miesięcy temu

Ja moge zorganizowac cos fajnego tylko konkretni na priv wawa

Zdjęcie profilowe
ParawawFunChem40
10 miesięcy temu

Chojnie obdarzonego A/U bi z mega siusiakiem i 💎....

Zdjęcie profilowe
bisuka1
10 miesięcy temu

Było by fantastycznie

Zdjęcie profilowe
Frendd
9 miesięcy temu

Hej. Chętnie dołączę do takiej wspólnej zabawy. Poznań

StefanekW
Mężczyzna () ·
9 miesięcy temu

Ktos chetny na gb i realny dac plusa

fi_fi
fi_fi VIP VF
TS/TV/TG () ·
9 miesięcy temu

Poszukiwani panowie bardzo chcę spróbować czegoś nowego ❗❗❗❗

Petersss997
Mężczyzna () ·
7 miesięcy temu

Chetny

marcfo
Mężczyzna () ·
9 miesięcy temu

marzy mi sie, ze najpierw grupka konkretnych BBC wyruchała mnie, a na koncu bukkake i spuszczenie w cipke mojej w dni plodne..

Petersss997
Mężczyzna () ·
7 miesięcy temu

masywny
20 CM, ale nie black. Chętna?

Pasywwroclaw
Mężczyzna () ·
9 miesięcy temu

Hej, chętnie dam się wyruchać aktywowi z dużą pałą bądź grupie aktywów. Będę dobrą suczką, na pewno nie pożałujesz :*

Rafcio202
Mężczyzna () ·
8 miesięcy temu

Chętnie wezmę udział w takiej imprezce 😝

Domforyou
Domforyou VIP
Mężczyzna () ·
5 miesięcy temu

Witam 44 lata, w zeszły tygodniu postanowiłem pójść z prądem. Przestałem się krygować. spotkałem się z Panem i TS jako akt do wykorzystania. Chcę więcej i poddac się prądowi. Oddam się w dyspozycję w miarę potrzeb, oczywiście w granicach rozsądku. Nie akceptuję brudnych zabaw, okaleczania i sladów. Choć bardzo chętnie oddam się przyuczeniu do pissu, mam już nawet swój scenariusz. W razie zainteresowania zapraszam dziś w mega nastroju. Może Ktoś/Ktosie to wykożystają?!

UleglySlbi
Mężczyzna () ·
4 miesiące temu

Kilku aktywnych zaproszę

Domforyou
Domforyou VIP
Mężczyzna () ·
4 miesiące temu

Dziś dam z siebie wszystko, Doging w parku obok, lub indusrial w hali garażowej, Jeden, dwóch, trzech, postaram się podołąc. Do tej pory heteryk, któremu puściły hamulce. Proszę tylko o szczerość otwartośc, real i spuchę na pysk.

Zdjęcie profilowe
ParaBiWawa38
3 miesiące temu

Poznamy kilku dominujacych bi Akt z duzymi po 40l na fun w kryształowym klimacie

surfinka
surfinka VIP
Para () ·
3 miesiące temu

Dziś i jutro mamy wolny wieczór. Zaprosimy.

Xpatrick
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Zapraszam do kontaktu. Mam doswiadczenie w realizacji tego typu zabaw u mnie w Wiedniu. Z dała od domu codzienności obaw ze ktoś może rozpoznać . Szczegóły na priv

ParaBi2023
Para () ·
3 miesiące temu

Jesteśmy parą Bi szukamy par Bi gdzie w gre wchodzi zabawa ,gdzie pani bawi się z panią a pan z panem . ,😁😉

Domforyou
Domforyou VIP
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

DZIŚ POROBIONY PRSZĘ MNIE PROSZĘ BY MNIE WYRUCHAĆhEJ hETERYK CO MAŻYO bI.

Domforyou
Domforyou VIP
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Panowie jestem porobiony z chęcią na Bi, Trzeba mniw sponiewierać, mój pysk dla was tylko azabawa bez ściem, JE sli dziś to poproszę o namiary a jabę. Serio trzeba mną się zająć i marzę o ty,4

Tomek19Krk
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Chętnie poznam realne osoby na spotkania

Biseks41
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Pasyw po 💎uległy szukam dwóch trzech aktywów wiedzących co zrobić z porobiona suką,lubię być w pończochach. Zapraszam do kontaktu na profil i do filmików😉🤪

ParaBi2023
Para () ·
3 miesiące temu

Jesteśmy parą Bi szukamy par Bi gdzie w gre wchodzi zabawa ,gdzie pani bawi się z panią a pan z panem .Poznamy również singla bi na zabawę z panem w obecności żony bez jej udziału 😉😉😁

HeelLovers
HeelLovers VIP VF
Mężczyzna () ·
2 miesiące temu

pisze sie na taka zabawe zachodniopomorskie

Zdjęcie profilowe
Cyprianek95
2 miesiące temu

Oddam się jak suka

Zdjęcie profilowe
krissswa
2 miesiące temu

Oddam się każdemu

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem