Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
biurobiuro1010
8 lat temu

Szukam kogoś kto ma doświadczenie i dobry produkt

SlodkaHotka
SlodkaHotka VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

pogadaj z jakimś prokuratorem , on będzie wiedział ...;))

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Rozmowa i jeszcze raz rozmowa , taka która trafi do jej głowy . Jak nie dajesz rady , jesteś kiepskim mówcą , powinna zmienić bo Ty jej szkodzisz . I nie uwierzę że ona o tym profilu pary coś wie .
Katastrofa i strach z takim pod jednym dachem żyć

swing_para
swing_para VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Chory wątek

bigbenop
bigbenop VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Chory gość

Zdjęcie profilowe
Amore_mio
8 lat temu

Psychiatra tu już nie pomoże, zostaje psycholog i oddział zamknięty.... Współczucia dla tej Pani...

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
8 lat temu

Do uśpienia zdecydowanie nadaje się pomysłodawca tego tematu. Proponuje wizytę u dobrego weterynarza i trwałe uśpienie.
Jak kurwa można w ogóle myśleć aby coś takiego zrobić swojej Kobiecie

Zdjęcie profilowe
WeTheFallen
8 lat temu

wtf?

Zdjęcie profilowe
Midas000
8 lat temu

Pytanie co to za przyjemność... taniej kupić gumową lalkę i podgrzać ją do 36,6...

exlibris
exlibris VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Takie zachowanie to tez forma gwaltu. Lepiej odpuść takim metodom.

kinga1908
kinga1908 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Zgłos sie do psychologa..On Ci pomoze...

Zdjęcie profilowe
Wtuleni_w_siebie
8 lat temu

Jesteś złym człowiekiem. I na pewno nie mężczyzną.

Zdjęcie profilowe
Ewro66
8 lat temu

Gołymi rękoma bym ci łeb ukręcił , jak można coś takiego własnej pani zrobić !!!

cichocichutko
Para () ·
8 lat temu

O ja pierdoly..... co za gość... kurwa jak daleko można?????

koliberki
koliberki VIP
Para () ·
8 lat temu

brak słów masakra

jaanwawa
jaanwawa VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Planuje wacpan ewidentny gwalt, a gwalt jest karalny, w dodatku z narażeniem zdrowia( w najdelikatniejszej opcji) swojej żony!

cichocichutko
Para () ·
8 lat temu

Żony własnych czy obcej nie ma to znaczenia Kastracja na żywca i koniec!!!!!

Zdjęcie profilowe
smakusiemy
8 lat temu

To zalatuje pociągiem do nekrofilii ;) Nieprzytomna ale ciepła ....

Zdjęcie profilowe
DoktorSzczyt
8 lat temu

Najlepiej usypia audycja Radia Maryja:)

cichocichutko
Para () ·
8 lat temu

Tylko, ze tę audycję negatywnie na erekcię, a właściwie na jej brak

kutaszi
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Wszyscy tacy porzadni...Miałem kiedys wredną szefową, wkurwiała mnie przez lata i łaziła w głową w chmurach. Kiedys odwoziłem ją po firmowej imprezie i podałem jej 10 kropel ghb w wodzie mineralnej. Juz po drodze osłabła wiec pomogłem jej wejsc do domu a potem mogłem z nia zrobic cokolwiek chcialem. Dwa razy spusciłem sie jej do wrednej mordy z pełna satysfakcją... Nic suka nie pamietała, jeszcze mi podziekowała ze ja odprowadziłem bo za duzo wypiła. Nie mam wyrzutów i chetnie powtórze taki numer jak któras na to zasłuży.
Żona to jednak inna bajka.

Zdjęcie profilowe
HotSeat4You
rok temu

A może to była czyjaś żona złamasie?!

Zdjęcie profilowe
Wtuleni_w_siebie
8 lat temu

Kutaszi, jesteś zwykłym tchórzem i masz tyle z mężczyzny, co mysia dupa wspólnego z walizką.

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
8 lat temu

kutaszi daj namiary na szefową skoro taki z ciebie kozak. Z przyjemnością prześlę jej to co tutaj napisałeś abyś resztę swojego nędznego życia spędził w pierdlu gdzie jest miejsce takich śmieci.
Kurwa, jak ktoś taki może w profilu określić się jako "mężczyzna". Takich wypierdków powinno się natychmiast eliminować ze społeczeństwa.

bimm1
Mężczyzna () ·
8 lat temu

chory gość, chory watek....zastanówcie sie a moze...wszyscy takze jesteście chorzy jesli wystawianie swojej żony na ruchanie uwazacie za coś....normalnego

kinga1908
kinga1908 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Pownien podac tutaj swoj adres jakis namiar...pewnie ktos by pomogl ...a Wy go jedziecie zaraz.....Ps.Sam by go ebnal w leb;))))on

bigbenop
bigbenop VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Już to nie ma na zb i po robocie;)

Zdjęcie profilowe
PiriPirikr
8 lat temu

Ty jesteś pierdolnięty

fred1975
fred1975 VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ale C..e jesteście i bez obrazy moi drodzy. Koleś zadał pytanie na dla niejednego moralnie wątpliwym portalu (podobno brak na nim tabu) i okazało się, że banda hipokrytów koniobijców postanowiła go z....ć i umoralnić. Dzizes, czy koleś zrobił coś karygodnego - NIE. Zadał pytanie i tyle. Po cholerę piszecie, jeśli nie chcecie odpowiedzieć - nie odpowiadajcie. Jestem zniesmaczony Waszym podejściem po raz kolejny

SlodkaHotka
SlodkaHotka VIP VF
Kobieta () ·
8 lat temu

"koleś" zadał pytanie dotyczące porady przy popełnieniu przestępstwa , jesli tego nie rozumiesz to współczuje . Chciałbyś zostać uśpiony i wydymany przez kilku kolesi ???? Masz duży problem skoro nie odróżniasz zabawy od przestępstwa . pa

fred1975
fred1975 VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

ok, teraz ja zadam pytanie: jak dokonać zbrodni doskonałej, macie jakieś pomysły, produkty?
proszę teraz zgłoście mnie do admina by po IP zidentyfikować mnie i podać do prokuratury ;-)
Tylko nie myślcie, że bronię kolesia - jego sprawa co pisze, gdzie i w jakim celu ale reakcja forumowiczów... To lekka przesada, sorry ale tak uważam

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Doskonałą zbrodnią jest samobójstwo

dociekliwi
Para () ·
8 lat temu

najlepiej sam się uśpij w klatce z gorylami - niech mają pożytek zanim ostygniesz

sixtinine
sixtinine VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

No cóż. zatkało mnie.

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Czytajac ten post dochodzę do wniosku, że wystarczajacym środkiem usypiającym dla twojej żony powinien być sex z Toba.

Zdjęcie profilowe
Para3834
8 lat temu

Ja proponuję młotek dla autora posta

Zdjęcie profilowe
JKow1957
8 lat temu

Poniższe posty mówią o kilku fajnych pomysłach. Dorzucę jeszcze jeden, jak mi się wydaje, najprostszy i legalny. Powinieneś po prostu poprosić żonę aby się położyła i udawała że śpi gdyż w przedpokoju oczekuje kilku napalonych facetów, niemogących się doczekać, aby ją sexualnie sponiewierać. Jeśli masz wyrozumiałą i kochającą żonę, jestem pewien że się zgodzi. Tym sposobem spełnisz swoje fantazje i nie będzie to kolidować z prawem. Bo do tanga trzeba dwojga...., no i jak widzisz nie wszystkie fantazje są akceptowane, nawet przez miłośników ZB.
Ps. Wrzuć parę fotek żony na ZB. Chcemy zobaczyć o czym rozmawiamy i w razie czego pomóc spełnić, tym razem, fantazje żony ! :)

TommyCze
Mężczyzna () ·
8 lat temu

nie bądzcie aż tak synonimicznie krytycznymi. Troche inaczej traktując pytanie uważam że skromny joincik, aromatyczne oleje i rytmiczny ale powolny masaż lączą pzyjemnośc i robienie tego czego chcesz w jednym flakonie. Czill i tonus z medytacją umyslu nad odczuwalnym na ciałem..
https://www.youtube.com/watch?v=MVMXP3T3mTQ

Zdjęcie profilowe
Para3834
8 lat temu

tommycze ty też powinienes isc do lekarza nie masz za grosz szacunku do kobiet ja można zrobic cos wbrew kogos woli to jest po prostu gwałt. Jak można być takim gnojkiem i akceptowac takie pomysły takich buraków Admin powinien stąd wyrzucać z wilczuym biletem
Świnia i tyle

Zdjęcie profilowe
Adekwatni_super
8 lat temu

Następnym numerem tego typu mężczyzn, jest pozbycie się partnerki na amen ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem