Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Cute_Dick87
8 lat temu

Wezmę twoją żonę ze soba w podróż do włoch w przyszłym tygodniu. Będę ją posuwał, lizał jej cipke, spełniał fantazje dzień w dzień. W trakcie ruchania będziemy robić ostre fotki, które wyślemy do Ciebie czyli jej męża:)żebyś widział że się nie obija:) co wy na to? czekam na waszą odpowiedź.

Zdjęcie profilowe
romek_oe
8 lat temu

Moja pani jedzie do sanatorium kto ją dobrze wyrucha aby była zadowolona piszcie abc967@wp.pl

Zdjęcie profilowe
burmar
8 lat temu

sanatorium niebezpieczne miejsce dla samej żony

Zdjęcie profilowe
romek_oe
8 lat temu

Dlaczego niebezpieczne napisz na mój adres abc967@wp.pl właśnie dobrze może tam coś przeżyje nowego właśnie chce aby ją ktoś dorwał i wyruchał fajnie

Zdjęcie profilowe
exportpara
8 lat temu

weź moja weź moja:)

Zdjęcie profilowe
lee_74
8 lat temu

i moją :)

Zdjęcie profilowe
Cute_Dick87
8 lat temu

szczegóły na priv:)

Zdjęcie profilowe
wyruchajmojazone
6 lat temu

WYSTAWIĘ ŻONKĘ NA PODRYW-ONA NIC NIE WIE O TYM!! Poszukiwany realny facet 40-50. Moja będzie w Ustce w pierwszy weekend grudnia.Powiem gdzie ją znaleźć, co i jak...Tylko realny, dyskretny, czysty, kulturalny.Jak nie wiesz czy stać Cię na dojazd nad morze to nie zawracaj dupy..Tylko zdecydowany na taką grę.Musisz się postarać.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem