Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Ona21on27uk
8 lat temu

Jak mam namowic moja dziewczyne na sex w 3 lub 4? Poradzcie......

leon1188
leon1188 VIP
Para () ·
8 lat temu

Powiedz jej że jak się nie zgodzi to naskarżysz jej rodzicom.

Zdjęcie profilowe
Ona21on27uk
8 lat temu

Jest w ciazy I jest strasznie sexi......pragne patrzec Jak inny z nia szaleje

Bartosz90
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Chetnie z twoją zona zaszaleje

Zdjęcie profilowe
PARAcuckoldROGACZiHOTKA
7 lat temu

moja lubi się kurwić a ja jestem jej pieskiem i lubie patrzeć jak się piepszy z innymi zarówno panami jak i paniami Nasz stary profil http://pl.zbiornik.com/album/176632/ hasło gangbang http://pl.zbiornik.com/album/176604/ Fetysz1qaz zapraszam

Zwykly_chlopak82
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja bym proponowal, zebyscie zaczeli rozmawiac o seksie i swoich fantazjach (przepraszam, ze zakladam, ze tego nie robicie, ale Twoje pytanie to sugeruje). Otwarta komunikacja to podstawa zawsze! Moze to wystarczy.

Jak sie kochacie, to zacznij jej opowiadac co to goretsze fantazje i wkoncu zacznij jej szeptac do ucha, zeby sobie wyobrazila, ze wlasnie dotyka ja inny facet i (jezeli uzywacie wibratora do zabawy) powiedz jej zeby sobie wyobrazila ze to jest innego faceta penis. Jezeli bedziecie sie czola bezpiecznie i taka fantazja bedzie jej odpowiadac, to masz klopot z glowy. Potem z nia o tym porozmawiaj i zobaczy czy jej sie podobalo. Po kilku razach, pogadaj z nia czy by nie wolala zastapic wibratora prawdziwym facetem itd...

Kobiety maja szalone fantazje i z tego co wiem to wiele z nich mazy o dwoch facetach na raz, ale nie zawsze chca swoje fantazje uzeczywistniach, czasami zeby nie wystawic na szwank relacji ktora maja ze swoim partnerem, a czasami poniewaz chca zeby to byla tylko fantazja.

Zdjęcie profilowe
fajnaparkaswingersow
7 lat temu

PARAcuckoldROGACZiHOTKA jakich gumek używacie? jakaś chyba najnowsza technologia, niewidoczne i przed syfem tez pewnie chronia? prosze dodajcie na swoim profilu, informację, że jesteście para z wysokim ryzykiem chorób przenoszonych drogą płciowa. Dobrze, że jesteście daleko, mam nadzieję, że nigdy sie na was nie natkniemy.

Zdjęcie profilowe
PARAcuckoldROGACZiHOTKA
7 lat temu

To nie było miłe

andrzej7137
Mężczyzna () ·
7 lat temu

MY PARKA KILKU MŁODYCH MAX DO 30 KONKRETNYCH PANÓW

Zdjęcie profilowe
90parrka91
7 lat temu

szukamy Pana do trójkąta Łódź i okolice :)

hornet_600
Mężczyzna () ·
7 lat temu

do Łodzi mam niedaleko!!!

Partyclub
Partyclub VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

26.06.2016 –
Zapraszamy do wspólnej zabawy GB , Zachęcamy w szczególności Panów do wzięcia udziału w zabawie gwarantujemy noc pełną wrażeń.

27.08.2016 -Sobota Spotkania Par i nie tylko Kochani Impreza dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w erotycznych klimatach i kameralnej atmosferze. .Startujemy od 21-ej.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem